Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A szezámmagos mézes csirkét,...

A szezámmagos mézes csirkét, mennyi ketchup-os szószba kell beleforgatni?

Figyelt kérdés

csak azért kérdezem, mert minden receptben annyira kevés adagot írnak és múltkor a leírt menyiségből csináltam meg a szószt és kb a fél husira volt csak elegendő

ti mennyi cukorból, mézből, ketchupból csináljátok?


2013. okt. 24. 23:32
 1/5 tetro ***** válasza:
6%
nem főzünk olyan receptet, amiben a ketchup alapanyagként szerepel...
2013. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

A ketchupnak semmi keresnivalója ebben a receptben!


Ha meg kevésnek találod a szószt, csinálj többet, ha csak a felére volt elég, akkor dupla annyit.

2013. okt. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Hozzátenném, hogy az sem világos, hogy a méz mellé minek még cukor is?
2013. okt. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

A méz mellé én se értem a cukrot.

Ha ez az a szezámos csirke, amit a kínai éttermekben is lehet kapni, akkorén soha nem mérem, hogy miből mennyi, hanem inkább mindig kevés szószt csinálok, és ha szükséges, keverek újabb adagot.

2013. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Csinálj sokat, akkor elég lesz. Én is mindig így csinálom. Beleforgatod, és amennyit magára vesz. Szerintem jobb előre megcsinálni többet, mert akkor utána kezdheted megint kevergetni.. De egyébként ebbe még ecetet is teszünk, nem tudom direkt nem írtad, vagy csak véletlenül.
2013. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!