Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Répa és krumpli nélkül is jó...

Répa és krumpli nélkül is jó a sütőtök krémleves?

Figyelt kérdés
Van 3 nagy sütőtököm,sütve már undorom van mert 4et már megettem sütve,szeretnék levest csinálni belőle,de csak hagyma van itthon,a receptekhez amiket találtam azokhoz kell burgonya is meg répa is..ezek elhanyagolhatóak,vagy ezek nélkül neki se álljak?előre is köszi a válaszokat 22L

2013. nov. 5. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó lesz csak sütőtökből is. Èn tejszínnel csinálom, gyömbérrel, szerecsendióval.
2013. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó bizony, én egyik krémlevesbe sem teszek burgonyát, jobb szeretem ha egyfajta zöldségből van és annak az intenzív ízét érzem. Egyébként nem is mindegyik receptben van répa és burgonya.
2013. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bumbi02 ***** válasza:

A krumpli inkább csak a "kötés" végett van benne, egyneműbb,krémesebb lesz tőle, azért szerepel a legtöbb krémlevesreceptben:)



De krumpli nélkül is megállja a helyét a legtöbb recept, talán egy kicsivel kevesebb folyadékot használj, illetve a szép szín érdekében kevés kurkumát ajánlok:)

2013. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,megcsináltam krumpli és répa nélkül,találtam olyan receptet amihez szalonna kell..és szerintem finom lett :D
2013. nov. 6. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!