Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fehércsoki+meggy+pörkölt...

Fehércsoki+meggy+pörkölt mogyoró jó kombináció?

Figyelt kérdés
Párom múltkor említette, hogy enne ilyen muffint. Nekem valahogy furcsa ez a kombó egy muffinnak, de egy tábla házi készítésű fehércsokit ezekkel a hozzávalókkal el tudnék képzelni. Szerintetek?

2013. nov. 9. 02:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hú basszus ,így olvastam :

fehércsoki-meggy-pörkölt-mogyoró,

-azt kirázott a hideg,

de látom már,hogy nem pörkölt,hanem pörkölt mogyi,

2013. nov. 9. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szívesen tesztelem neked, ha hozol kóstolót. :-)
2013. nov. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A pörköltön és is kiakadtam. Ha egybe írod: pörköltmogyoró, akkor jó kombináció. Csak a mogyorót érdemes megdarálni.
2013. nov. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első,én is úgy olvastam :D én is mondom fúúújj :D Hát nemtudom,amúgy lehet finom pörkölt mogyoróval :D
2013. nov. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszer ki lehet próbálni, de szerintem a meggy inkább étcsokoládét kíván, ahhoz a mogyoró is megy. De nem hiszem, hogy fehércsokival valami nagy katasztrófa lenne belőle.
2013. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább étcsokiból csinálnám, ahhoz finom a meggy és a mogyoró is. Fehércsokit tettem már sütibe, de túl édes volt, nem ízlett.
2013. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én már ettem hasonlót, abban mák is volt, mármint a tésztájában, és nagyon finom volt

fehér csokit rácsorgatni

2013. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy így kiakasztott benneteket a PÖRKÖLT mogyoró! :D Amúgy helyesen van írva. (nem kell egybeírni)


Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kezecske!

2013. nov. 9. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!