Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S. O. S.! össze fog állni a...

S. O. S.! össze fog állni a tortám a zselatintól?

Figyelt kérdés
Túrótortát csináltam,és mivel sütés nélküli ezért az instant zselatint 1 citrom levével kellett kikeverni és úgy hozzáadni a túrós tejszínes masszához és hűtőbe tenni.Kikevertem a zselatint és a citromlevet,megzavartak így kb 10percre ki kellet mennem,mikor bejöttem már picit összeállt (nem volt folyékony,de kemény sem annyira) összekevertem a túróval és betettem a hűtőbe,de nem tudom,hogy most kukába kerül majd az egész,vagy összefogja így is a zselatin,hogy nem azonnal folyékony állapotban kevertem össze a túróval?Nagyon félek,délután vinném a tortát..Előre is köszi a válaszokat.

#torta #túrótorta #zselatin #instant zselatin
2013. nov. 22. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
SZerintem összeáll. DE ha nem, akkor sem kell kidobni, kis gyümölcs a tetejére, pohárban tálalva otthonra remek lesz. Útközben meg veszel egy kis tortát.:)
2013. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos útközben nem tudok venni semmilyen tortát..mert se pénzem,se cukrászda nincs a közelben.
2013. nov. 22. 10:34
 3/7 anonim ***** válasza:
A zselatinfixet általában a túróba kell keverni, bár szerintem így is össze fog állni. Fél óra kell neki maximum. Ha nem jó, akkor viszont adhatsz hozzá még egy zacskót, attól tuti összeáll.
2013. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lett darabos a zselatin, akkor jónak kell lenni. remélem azóta már meg is tapasztaltad, hogy szépen dermed.
2013. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A túróba kevertem bele..nem csak simán ráöntöttem a tetejére és kész,csak citromlében kellett feloldani mivel por állagú.
2013. nov. 22. 12:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, a por állagút nem kell semmiben feloldani, egyből a túróba lehet keverni. A dr. oetkeresre rá is van írva.
2013. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
[link] hát nekem azt írja hogy elég folyadékhoz keverni..valamint a torta receptje is ezt írta,hogy a zselatint a citrom levével kell feloldani,és úgy hozzáadni a túróhoz..
2013. nov. 22. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!