Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen könnyen és gyorsan...

Milyen könnyen és gyorsan elkészíthető sütit ajándékozzak születésnapra?

Figyelt kérdés
A barátomnak születésnapja lesz. Mivel nem vagyunk nagy sütievők és igazából én sem vagyok egy konyhatündér, arra gondoltam, hogy csak valami kis kuglóf- vagy muffinszerű sütit sütnék neki, egy szál gyetryával. Tudtok ebben segíteni esetleg recepttel, vagy valami oldallal, ahol ilyesmit találok?
2007. okt. 6. 10:41
 1/5 anonim válasza:
69%

szia!


sütni én sem tudok, de a muffint még nem rontottam el, meg abból ha pár oda is tapad, akkor is lesz egy ami szépen sül meg. süss neki azt, a stahlkonyhaja-n sok recept van.vegyél szép muffinpapírt hozzá olyan színű gyertyát.


sok szerencsét

2007. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
én igen egyszerűen szoktam megoldani.veszek egy gyümölcs torta lapot ami kb 200ft.veszek egy hideg tejjel elkészíthető vaniliás pudingot ami kb 150ft.2 db banánt és egy torta zselét.kb 15 perc alatt elkészül,nagyon finom és legalább torta
2007. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nekem van egy jo kis receptem,neve nincs ezt en talaltam ki!egyszeru es finom!

sutok egy piskotat,ez jol sikerul mindig es gyors!

pl.

5 tojas,5 kanal langyos viz,10 kanal cukor,10 kanal lisz,1 sutopor.

a tojast kulon valasztod a feherjetol.A sargajjaba teszed a cukrot meg a vizet(keveres kozbe,robotgeppel)mikor meghabozodik egy kicsit beleteszed a lisztet meg a sutopot,ezzel egyutt kevered,ez kesz ,a feherjet kulon felvered es a kettot osszekevered ,de azt mar kanallal finoman lassan hogy ne essen ossze!kivajazott tepsibe,en ujsagot szoktam alarakni az bevalt!es kozbe mikor sul kessel beleszursz es ha a kesen nem marad semmi akkor kesz!(200 fokon sutom!!0

Toltelek a piskota tetejere:

masfel kilo alma,2 vanelias puding,20 deka cukor+ tejszin a tetejere.

Masfel kilo almat megpucolok kockara vagom,2 deci vizbe es az almat +20 deka cukor felteszem foni ,nem sokaig fozom hogy ne legyen pepes ,a vanelias pudingot kikeverem 2 deci vizzel es hozzaontom az almahoz ,meg par percig fozom es bezselesedik!

kihul az alma rateszem a piskotara es tejszinnel kidiszitem !

nem olyan nagy dolog es hamar kesz!!

JOETVAGYAT !!

2007. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ennél gyorsabbat én nem ismerek!

startpiskóta

5ek liszt, 4 ek cukor, 3 db tojás, 2 ek olaj, 1 ek ecet, 1/2 cs sütőpor

liszt elkever sütőporral(érdemes szitálni, könnyebb lesz), majd félretol. 3 tojás+cukor+vaj elkever (én robotgéppel, de recept nem igényli), majd belekever ecet is. a lisztet elkever tojással, mikrózható edényben 5 perc alatt magas 'hőfokon' készre süt.

én picit több sütőport és ecetet tettem, mert így jobb lett. így csináltam tegnap somlóit! (a diót és a kakaóport le kell számolni a lisztből!


az alanyok, állítmányok és ragok egyeztetése kéretik! :)

2007. okt. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nyamit
2021. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!