Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sós, kakaós ételek...

Milyen sós, kakaós ételek vannak (mármint hogy nem édesség)?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, van valamilyen kakaós szós húshoz, de magyar nyelvű receptet egy darabot sem találtam, csak néhány angolt, egyéb kakaós receptet, ami nem édesség, meg főleg nem.

2013. dec. 1. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem kakaó, én szoktam pár kocka étcsokoládét tenni a chilis babba. Kakaós recept talán csak egy rémlik, az "Azték karfiol", szerintem finom az is.
2013. dec. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2013. dec. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer ettem valami libamájat kakaóval. Nekem nem ízlett, de érdemes lenne utánanézni...
2013. dec. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A mexikói konyha egyik alap fogása a csokiszószos csirke. Ez valóban egy kakaó alapú, nem édes, és szerintem nagyon finom kaja. A csokiszószt általában megveszik hozzá, különleges élelmiszerek boltjában keresd, üvegben árulják.


Úgy kell csinálni, hogy zöldséges vízben megfőzöd a csirkehúst (combot), csinálsz mellé vörös babot, rizst és tortilla-lapokkal tálalod. Aztán mindneki tunkolja a trutyis húst, rizzsel és babbal.

2013. dec. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!