Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen cukrász remekekkel...

Milyen cukrász remekekkel kápráztatjátok el a familyt karácsonykor?

Figyelt kérdés

Receptet is írhattok,de bőven elég a csak a neve.

bajgli,zserbó,csokitorta,fatörzs meg ezeket hagyjuk most.

Olyat írjatok ami nálatok szokás,és/vagy egyedi a recept.



#sütemény #cukros mázas vágyálmok
2013. dec. 14. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nalunk hagyomany,hogy minden evben teljesen uj menusort talalunk ki, a sutiket is beleertve.:)

Szenteste egy Boston cake nevu tortat keszitek.

A vendegeknek keszul iden kardinalis, malnas vaniliakremes pite es karacsonyi cake pop.

Adventi sutinek mar csinaltam reszelt almas-dios- fahejas cookiet,ezzel voltak ketsegeim,mert egy amerikai receptes oldalon talaltam,de szuper lett! Ezenkivul kokuszcsokot es fehercsokis poffeteget.:)

2013. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk lesz kozák sapka, havas háztető, mákos linzer és egy saját karácsonyi torta, aminek lesz egy kerek alapja amit diós vajas krémmel töltök meg, csokimázzal vonok be, a tetején pedig mézes piskóta tésztából készült, vaníliás főzött krémmel töltött kis csomagok lesznek, amiknek igazi csomag kinézetet egy kis fondanttal adok.

Ez lesz az én grasztro ajándékom.

Mini grapefruitos pavlova tortácskákat akarok még sütni és egy adag fanta sütit. De lehet ez csúszik szilveszterre.

2013. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm ,hogy megosztottátok.

Aki úgy érzi, még jöhet kaja is vagy süti-müti.

2013. dec. 14. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!