Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütit csinálnék, de nincs...

Sütit csinálnék, de nincs vajam, csak a sima margarin, amit kenyérre szokás kenni, azt is használhatom?

Figyelt kérdés
5 dkg kell a tésztához, a margarinból kiveszek annyit és felolvasztom, az is jó, nem rontja el a sütit?????
2009. nov. 27. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz az is.
2009. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem veszek a sütéshez külön vajat, mindig sima margarint használok, állítólag finomakat sütök.
2009. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
a kérdés és a válasz között 16perc telt el.. annyi idő alatt leszaladtál volna a legközelebbi boltba, és vehettél volna:D
2009. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utolsó pedig ne humorizáljon már, valszeg azért nem mentem le, mert nem volt rá lehetőségem, de nem fogom magyarázni annak, aki csak azért ír egy ilyen oldalra, hogy kötözködjön... amúgy köszi, finom a süti, margarinnal csináltam :)
2009. nov. 27. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
jólvanna, csak viccből mondtam:D amúgy, én is kérek sütiit
2009. nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hehe, most már tuti nem kaaaaaaaaapsz :P :)
2009. nov. 27. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!