Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet csinálni a sok...

Mit lehet csinálni a sok megmaradt szaloncukorból, ami már nem fogy el nálunk?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem zselés felolvaszthatod!Sütsz egy sütit és ráöntöd a tetejére!de akár ha csak nem valami folyós krémmel töltött rá is reszelheted!de általában a szaloncukorból mindig süti alapanyag lesz!
2014. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Nincs a közelben óvoda?

-Ott gyorsan elfogyna.

Mondjuk mi falun élünk és itt mindenki ismer mindenkit.Egyszer mi oda vittük el a felesleget' és nagyon örültek neki,persze ez csak akkor működik ha van ott ismerős és tudja,hogy nem mérgezed" le a gyerkőcöket.

2014. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
el kell osztani,igaza van az előttem szólónak.
2014. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Oszd szét a tengernyi kisgyerek között, vagy a gyermekeid kis ovis társai között. Lesz nagy öröm a köbön:)
2014. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy ha gyerek nincs, akkor vidd be munkahelyre, iskolába, netán rakd be egy zacskóba és add oda egy szimpatikusabb hajléktalannak.
2014. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én odaadtam szegény gyereknek, és hajléktalannak.
2014. jan. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is bevittem a munkahelyemre, ahol ügyfelezek. Ha gyerekkel jönnek, és aranyosak, adok Nekik.
2014. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a remek ötleteket :)
2014. jan. 9. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!