Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Töltött hús recept Özgerinc...

Töltött hús recept Özgerinc formában?

Figyelt kérdés
Szoktatok ilyet késziteni?
2009. nov. 30. 17:10
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy valami husi amit öőzgerinc formaban sütöttök_esetleg töltitek valamivel?
2009. nov. 30. 20:00
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam ilyet készíteni, nagyon guszta. Kell hozzá bármilyen husi szelet. (csirke, pulyka, sertés...) A formába teszel sütőpapírt, ha nincs zsírozd ki. Leteszel az aljára 1 sor fűszerezett húst, rátehetsz bármit, amit szeretsz és találsz otthon, pl. gomba, füstölt hús, kolbász, zöldségek, vagy akár mindet. A lényeg, hogy minden réteg utána tegyél, ha szereted reszelt sajtot. Még nyers tojást is szoktam ütni bele. A tetejét bevonom a maradék husival, lefóliázom és mehet a sütőbe. Lassan süsd, kis lángon, eltart pár órát, mivel vastag, jól át kell sülnie. A hús enged annyi levet, hogy ne kelljen alá tenni plusz folyadékot. Ha már megpuhult a hús, vedd le a fóliát és süsd pirosra a tetejét is. (ami az alja lesz) Nagyon finom, mutatós étel. A legjobb benne, hogy bármiféle maradékot fel tudsz használni, játszhatsz a színekkel is.
2009. dec. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

javaslom nézd meg Andi konyhálya oldalt, ott láttam

csodálatos baconos, pulykahúsos őzgerinces kaját,és

végig bemutatja képeken az elkészítés menetét.

karácsonyra én is szeretném megcsinálni.

üdv:-e-

2009. dec. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!