Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Recept ebből a mennyiségből...

Recept ebből a mennyiségből hány pizza jönne ki?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 11. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ma kb fél kiló lisztből csináltam pizzát, egy nagy sütőlemeznyi lett, de csak mert nincs nyújtófám, így picit vastagabb is lett, mint szerettem volna.

Ha ki tudod nyújtani és vékonyabban szereted, akkor két nagy tepsinyi kijön szerintem belőle.

2014. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0 dekából szoktam csinálni 2 nagy tepsi vastagon nyújtott tésztáju pizzát, tehát ennyiből kb 1 tepsi.
2014. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, lemeredt a 9-es. Szóval 90dkg
2014. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 tepsi, én is kb ennyi lisztből szoktam, nekem is 2 nagyobb tepsi lesz, én vékonyra nyújtom, mert utána úgyis kel és elég vastag lesz, kb mint a képen.
2014. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40 deka lisztből 2 nagy vékony pizzát szoktam csinálni.
2014. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40 deka lisztből nekem is 2 kb 32 centis pizza jön ki, vagy két közepes teflontepsi.
2014. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
😊Sziasztok!Nekem is 40dkg lisztből 2tepsi pizza jön ki,hogy ha vékonyra szeretném csinálni!😊 És olyan finom lesz!
2017. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!