Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ferdinánd kalácsot (kelt...

Ferdinánd kalácsot (kelt tészta) csináltam, de az istenért nem akar összeállni, tiszta ragacs mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Úgy felcseszte az agyam, már dagasztom vagy fél órája de semmi, próbáltam még tejet adni hozzá semmi, berágtam fogtam feltettem a konvektorra hátha így is megkel, de nemigazán akar értelmes kinézete lenni. Kidobni nem akarom ugyanúgy süssem meg attól? Lehet valamit ilyenkor csinálni még vele?
2014. jan. 18. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

ha ragad, akkor nem tej kell bele, hanem liszt...

nem felejtettél ki belőle semmit? lemérted a hozzávalókat?

2014. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért tejet tettem, mert ragadós- nyúlós volt, de mellette túl tömör is. Most jobbnak tűnik kis langyos vizet meg lisztet dolgoztam még hozzá, meg is kelt szépen aztán, hogy milyen íze lesz...:D
2014. jan. 18. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha végre sikerült az állagát összehoznod, akkor az ízével nem lesz baj, ha finom a krém benne.
2014. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szeretgesd hátha engedelmesebb lesz
2014. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!