Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S. O. S.! Szülinapi torta?

S. O. S.! Szülinapi torta?

Figyelt kérdés

Sziasztok az anyukámnak szeretnék tortát sütni mert jövőhét szerdán lesz a szülinapja. Valami olcsó de finom torta kéne. Nem linkeket szeretnék hanem kipróbált, megbízható recepteket. Nem kell valami nagy cucc azon is gondolkodtam, hogy valami kevert sütit csinálok csak torta formában. Nem tudom. Nem szereti a krémes, vajas, gejl sütiket. Vagy esetleg palacsintatorta ??? Csak az a baj hogy még sosem csináltam palacsintát és a recept meg anyunál van. Hogy tudom tőle elkérni hogy ne sejtse meg a tervem ??? :) Segítsetek !!!!!!

Előre is köszönöm mindenkinek :)

Jah és szeretnék csinálni egy szülinapi vacsorát. De sajnos nem vagyok egy konyhatündér. Amiket eddig csináltam; rántotta, tükörtojás, tészta tejszínes gombás szósszal, krumplipüré. Minden képp valami húsmentes leves és második kéne. Kérlek a recepteket pontosan írjátok le :)

Köszönöööm :)


14 / L


2014. jan. 25. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

A palacsintatortat nem ajanlom igy hogy meg nem sutottel soha palacsintat. Helyette inkabb browniet suss tortaformaba vagy kremturotortat, ezek egy masszabol allnak es nem kell retegezni, kulon kremet keverni vagy piskotat sutni.

Vacsoranak egyszeru es nagyon finom a brokkolikremleves reszelt sajttal talalva vagy paradicsomleves mozzarellaval es bazsalikommal.

Foetelnek gombaszeleteket sutnek serpenyoben es a kozepebe egy koktelparadicsomot tennek es olvasztanek ra sajtot. Parolt rizs tokeletes hozza.

2014. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Http://www.petrezselyem.com/vertorta
2014. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Köszönöm szépen :) Hát még várok ötleteket :) Ment a zöld kezecske :) A browniet nem szeretjük :)
2014. jan. 25. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Joghurttorta :) ahhoz csak egy joghurtos krémet kell összedobni, meg veszel babapiskótát és összerakod :) A lényeg, hogy annak egy éjszakát állni kell, úgy tervezd.
2014. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kőszönöm :) De kérlek írjatok recepteeeet....
2014. jan. 25. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
google: joghurttorta, és amelyik tetszik
2014. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Torta :

Almatorta sütés nélkül [link]


[link]


Leves:


[link]


Főétel:

[link]

2014. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
2014. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!