Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kelkáposztábòl készült...

Kelkáposztábòl készült ételeket tudtok irni receptel együtt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezeket ismerem :-)
2014. jan. 26. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
akkor esetleg megfogalmaznád precízebben az óhajod?
2014. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Leforrázod a kelkáposzta leveleket, felgöngyölsz 3-3 darabot, bepanírozod és kirántod, csinálsz mellé rizs, vagy burgonyaköretet és tartármártást.
2014. jan. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

1. Cikkekre vágom úgy, hogy a torzsa összefogja a leveleket, lobogó sós vízben egy pár percig megfuttatom. Kiszedtem sózom, majd panírozom és kész a rántott kelkáposzta

2. A fejet először félbe-vágom, majd kb. fél cm-es szeletet vágok belőle, sózom, és sűrűre kavart palacsinta-tésztába mártva sütöm először mindkét oldalát hirtelen, majd ismét bemártva a masszába teljesen készre sütöm.

Ugyanezt egyébként fehér káposztából is szoktam!!!!

2014. jan. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon jò ez a rántott kelkáposzta.

Ez még ùj nekem.


Finom is? Laktatò?

2014. jan. 27. 10:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Aki szereti a kelkáposztát, annak jó!

Szeretem a kelkáposztát, csak sokszor untam már a főzeléket. A cikkekre vágott jó falós, laktató és hidegen is lehet falatozni a maradékot. A szeletben készítettnél pedig a bundája lesz a 2x-es bemártás miatt egy különleges szerintem. Törtkrumplit szoktam akármelyikhez köretként készíteni!

2014. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

hát tényleg? mi a jobb ennél? Van egy viszonylag egészséges, aránylag finom zöldség, mit csináljunk vele? Rántsuk ki 8 liter olajban!!! Hiába, Magyarországon tényleg a rántás a legmenőbb ételkészítési módszer...

És most jöhet a szokásos lepontozás, hiszen nem konstruktív módon javasoltam értelmesebb elkészítési módokat, csak hőbörgök, mint a hülyegyerek...

2014. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!