Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ismeritek ezt a főzőedényt?

Ismeritek ezt a főzőedényt?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek? Egy ismerősömnek van és nagyon szereti. Érdemes használtan venni? Újonnan nagyon drága, de ez jónak tűnik.

[link]



2014. febr. 3. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Csak ránézésre tudok véleményt mondani. Nem lenne az az isten, amiért én akár 10 ezret is kiadnék egy ilyenért, nem ám 85-öt. Szerintem semmire nem jó.


Egy főzésnél ha túl gyors nem jó. Olyan ez mint a kukta. Hiába puhul meg az étel sz.r lesz, mert nem főnek össze rendesen az ízek.

Ha kicsi az edény nem jó, ránézésre a térkőből olyan mintha nem lenne sokkal nagyobb mint egy vízforraló. Olyan két literesre saccolom. Mit lehet abba elkészíteni?


No mindegy, ez csak egy első ránézéses vélemény, de tuti, hogyha eredeti árat nézek, azt a 200 ezret elkajálnám inkább étterembe. Kb 133 fogásra elég.

2014. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát, elég gyorsan el is kelt :(
2014. febr. 7. 09:07
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk az igazi thermomix van itthon, és nagyon jó. Nagyon finom kajákat csinál, és egyszerű is a használata. Elég drága az igaz, de szerintem visszajön az ára, amennyit megspórol az ember pl olajon, meg hasonlókon. Amióta ezzel főzünk, fogytam 10 kilót, mert a receptes könyvben egészséges kaják vannak. Előtte nem gondoltam volna, hogy van az az isten, hogy én megkóstolok egy töklevest, vagy pasztinák levest. :D

2014. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!