Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy sütnétek meg egy Vanish-e...

Hogy sütnétek meg egy Vanish-es üveget ábrázoló tortát?

Figyelt kérdés

Ilyet:


[link]


Mivel vonjam be?


2014. febr. 4. 21:25
 1/7 anonim válasza:
hát ez nehéz lesz, mindenesetre próbáld meg marcipán, esetleg cukormázzal (plusz ételfestékkel színezd) sok sikert hozzá :)
2014. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. febr. 4. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:

készíts fondantmázt. Ha van pénzed, marcipán is jó.

Én az alját csinálnám piskótának, és tennék ré kakaós rumos masszát, és abból formáznám. (alapos legyél, mertkönnyen kerül közé levegő és göcsörtös lesz, hagyd pihenni legalább, ne rázd rögtön az után ( úton), hogy elkészült.

2014. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Atya ég,miért pont ezt?
2014. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csinálj házi készítésű fondant, vagy vegyél a boltban, és azt színezheted ételfestékkel.Finom és még szép is.Én is csináltam egyszer fondantos tortát és nagyon szép lett.
2014. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz szerintem egyszerű, mert a szövegek rajta, és házilag ilyet csinálni szépen, nagyon nehéz lehet. MOndjuk én soha nem csináltam még ilyet, de nehéznek tűnik.

Én inkább úgy csinálnám, hogy lehet nyomtati ostyára, gondolom ételfestéket raknak rá, úgy végülis ugyanilyen lenne a minta.

fényképes ostya

[link]

Persze ha nem ragaszkodsz a formatrotához, mert gondolom nézetet téglalapot, kört nyomtatnak, nem hiszem, hogy formára vágják. De szerintem egy szép kép sokkal mutatósabb, mint kézzel valahogy folyatva stb.

2014. febr. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én betöltött összedermesztett piskótából kifaragnám, ( természetesen sablon segítségével) krémmel bekenném, és újabb hűtés után pinkre színezett nyújtható cukormázzal bevonnám.Több mint valószínű, hogy a fülét csak ekkor raknám rá, fondantból megformázva.Hogy tökéletes legyen, a címkét ostyából készíttetném el...Ezt szépen, csak nagy tapasztalattal lehetne megoldani.
2014. febr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!