Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Löncs húsnak van értelme mit...

Löncs húsnak van értelme mit lehet vele kezdeni mibe használható?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Eléggé eltér a íze, állaga, egyéb értéke a darálthúsétól. De alapjaiban arra a célra szokták venni, leginkább rizseshúst és hasonlókat készítenek belőle azok, akik megveszik saját étkezésre.

Mások viszont azt mondják, hogy nagyon jó kutya-, macska- kajaként.

Harmadik rétege a lakosságnak pedig meg sem veszi, annyira gagyi, és rossz minőségű valami van a dobozban!

2014. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

kaptam 3 dobozzal . ki még nem nyitottam ... de nehezen képzelem el ,hogy bármi jó kihozható belőle.

lehet ,hogy akkor elviszem a nagyim kutyájának.

2014. jan. 23. 14:38
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy van-e értelme?

Szerinted egy ételnek mi értelme van?

Főzésre nem igazán alkalmas, egyesek szokták valóban darált hús helyett, de ilyesmire tényleg borzasztó.

Hidegen kenyérrel viszont fogyasztható, finom.

2014. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidegen, kenyérrel, paprikával, paradicsommal. De a mai löncsök már nem olyanok, mint régen :-(
2014. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám "annakidején" szeletekre vágta és kirántotta, illetve milánói makarónit is csinált belőle, persze nem tudom, hogy az íze ugyanolyan-e, vagy már sokkal silányabb.
2014. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A régi 40 dekásak egész tűrhetőek voltak, de elég zsírosak. Tényleg a darálthús kiváltására volt "jó" egy kis rizzsel összekeverve, rakott zöldségekhez pl.

A kis löncs mindkét végét kibontottuk, kitoltuk a konzervdobozból, és szeletelve szendvicsbe hidegkajának jó volt néha-néha felvágott helyett.

Szóval meg lehet enni, ha kaptad ne dobd ki, el fog az fogyni majd egy szűkösebb hóvégén.

2014. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én magában ettem világ életemben, el sem tudom képzelni, hogy más szerepe is lehetne. Kutyakaja.. pf :D egyik legfinomabb hideg kaja. Ez olyasmi mint ezek a tavaszi vagdalthús konzervek, azokat is magában jó enni.
2014. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kóstold meg, lehet, hogy vajas kenyérre szeletelve, egy kis retekkel finom.
2014. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Anyukam spagettiszoszt keszitett belole 'bolognai' modra,nekem izlett :DD
2014. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 zgyzgy ***** válasza:
11%
Ilyet még a kutyának sem szoktunk adni.
2014. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!