Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Előresütött palacsintát lehet...

Előresütött palacsintát lehet valahol kapni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Az Auchanban láttam fagyasztott palacsinta lapokat. Hát megdöbbentem ,azt hittem ,hogy az előre gyártott nokedlit már nem lehet überelni.

Ha jól emlékszem 10db volt egy csomagban.

2014. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tescoban láttam,4-500Ft volt, 8 vagy 10 db,nem emlékszem.

Az nem fagyasztott volt,hanem vákumcsomagolt.

nálam is kiverte a biztositékot,bár a por krumplipüré mégjobban.


Annyira nem nehéz palacsintát sütni,nehogy készet vegyél már...

2014. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet, én CBA-ban láttam a hűtőpultban.

(Első válaszolónak: én is azt hittem, hogy nincs lejjebb a mirelit nokedlinél, de van - cukormázpor és a sztrapacskapor...)

2014. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

én zacskós bögrés sütiport is láttam,nem néztem meg alaposan,de talán csak tejjel kell összekeverni és mikróban sütni


mindig van lejjebb

2014. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy vízport még nem árulnak: csak vizet kell önteni hozzá és kész a friss víz! :D
2014. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Úristen...szerintem az előre elkészített palacsinta többe kerül mintha te magad kevernéd be a tésztát. Szerintem hülyeség. Sokszor szoktam palacsintát sütni 21 éves lány vagyok és nem esik le a gyűrű az ujjamról. Pikk-pakk megvan a tészta kisütöm és lehet enni. Ja és legalább tudom, hogy mit tettem bele.
2014. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!