Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan készíthetnék házilag...

Hogyan készíthetnék házilag olyan szószt, amit tésztára lehetne önteni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen ízben szeretnéd, kedves?
2009. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én mindig házilag csinálom pl a milánói alapot!Darálthús, ha nincs akkor virsli, vagy kolbi is jó!Pirítok egy kics hagymát kockázva, pici pirospaprika rá,erre a húsféleség!

Sűrített paradicsom rá, oregánó, fokhagyma, só bors, összefőzöm, és kész!Nagyon fonom!

2009. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2009. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én pl szoktam olyat csinálni, hogy fogok egy hagymát, felaprítom, megpirítom kicsit. Aztán a karikára vágott virslit hozzá adom, és kicsit azt is megpirítom. Aztán jöhet rá a paradicsomszósz, és egy kis víz. És összeforralom. A higítását tudod a vízzel szabályozni.


Vagy pl. ugyanilyen egyszerű tejszíneset csinálni. Ott liszszórással tudod sűríteni a szószt. Bele meg azt teszel, ami akarsz.

2009. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2009. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az egyetemista fiam felold fél leveskockát 1,5 dl tejjel, összeforralja, és kész a szósz. tehet bele sajtot, paradicsomot, gombát, borsót, virslikarikát, bármit.


Vagy besamelt készítessz és bárhogy ízesíted és tejszínnel, tejjel feléengeded.

2009. dec. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket :)
2009. dec. 10. 13:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Én darálthúst elkészítek paprikásnak,fűszerezem,és ketchupot öntök rá.Jobb,mint a paradicsomszósz.
2009. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!