Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ismertek valami nagyon nagyon...

Ismertek valami nagyon nagyon finom és jó étcsokis torta receptet?

Figyelt kérdés
lehetőleg ne legyen *gejjes*:)

2014. febr. 24. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt a krémet epres,vagy meggyes csokis charlotte tortába szoktam tenni.A charlotte ,piskótáját mindig olyan ízű lekvárral töltöm meg amilyen a gyümölcs.

Piskótába is nagyon finom.Nem gej.

Csoki krém

1 zacskó Dr. Oetker ét csokis puding port

hagyományos módon megfőzük: Amikor kész és még meleg 15dkg jó minőségű ét csokit darabokban hozzákeverünk.

Majd a már langyos krémbe 2dl keményre felvert tejszínhabot keverünk: A tejszínhabba zselatint vagy habfixálót teszünk. Ezt bele keverjük a csokis krémbe . a krémbe tehetünk meggy darabokat is : Ha meggy darabokat teszünk, a krémbe akkor bármilyen meggylikőrt keverjünk a krémhez :

Zselatin jobban összetartja a krémet:

A zselatinból Dr. Oetker kis tasakos zselatin por kell :

A csoki magyar Boci ét csokoládé :

2014. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
...gejl
2014. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gömbicica ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=D1qbdbaBOkk

nagyon finom!!!

persze nem lehet egy fél tortát egyszerre bevágni belőle!!!

a tészta sütésekor figyelni kell, egyszer nagyon "törősre" sikeredett. nem tettem alá sütőpapirt((((( és nem birtam felszedni a tepsiről!

Tejszinhabbal!!! verhetetlen!!!

2014. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!