Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok olyan ételeket (alapan...

Írnátok olyan ételeket (alapanyagok és készétel is) amik nem bántják a gyomorsavat?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok és kikészít ez a gyomorsav. Próbálnék olyan kajákat csinálni ami nem bántja, adnátok ötleteket, mert állandóan ég és lángol a torkom:(
2014. febr. 25. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is sok. ezt az oldalt ajáloták tavaly nekem hátha segít kicsit.

[link]

2014. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is kismama vagyok, vannak napok amikor még a víz is éget, aztán vannak olyan napok, amikor semmi... én vettem a gyógyszertárban tablettát rá, amikor már annyira éget, hogy nem bírok elaludni sem, akkor beveszem.
2014. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kenyér és egyéb szénhidrátok okoznak nagyon erős gyomorégést, ezeket kerüld el.
2014. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a spenót, joghurt , lúgos víz vált be . Meg kerestem oldalakt lúgosító recepteket ami ehető is ;)

A volt főnökömnek is éget a pokol mégis megevett egy tányér marha pörit , 2 liter vörösborral .

2014. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát igen a jó kis pöri..ez a rossz, hogy eddig vasgyomrom volt bármit bírt úgyhogy ez most nagyon idegen érzés. Eddig nem foglalkoztam vele mondom csak elmúlik, vagy ha nem is hát kibírom néha hogy éget mi bajom lehet...de most mondták, hogy ha annyira nem is zavar akkor is vigyázni kellene..az a baj hogy elég sok szénhidrátot, cukros kajákat eszek és a konyhám se a reform kajákra van berendezve, de muszáj lesz változtatni:(
2014. febr. 25. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!