Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Leveskockából leves? Milyen...

Leveskockából leves? Milyen lenne ha csak ebből csinálnám?

Figyelt kérdés
1 leveskocka+víz
2014. febr. 27. 01:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tesómmal régen vegetából és forróvízből csináltunk "leves"-t. :D Meglepően finom volt, mostanában láttunk ilyet árulni kávé-autómatákból is. :D:D

Szerintem ameddig finom íze van, mindegy teszel e bele hagymát, olajat, egyebet, max nem lesz annyi tápértéke. =)

2014. febr. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Szereted az igénytelen műkaját?


Ehető lesz, és még mondhatni finom is. De kinek kell az ilyen a szar?

2014. febr. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Nyomorkaja, ehető, de nem túl egészséges. Hó végén én is szoktam csinálni, de egy kicsit felturbózom. Dobok bele egy hagymát, fokhagymàt, zöldpaprikát, friss petrezselymet. Esetleg főzök bele vajgaluskát. Így már finom lesz.
2014. febr. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádtam annak idejen es nem azert, mert nem volt mas.
2014. febr. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

buli után ,másnaposság ellen ,3 decis pohárban elkevertünk egy marhahúsleves kockát,és be a fejbe,

1 óra múlva kutya bajod se volt

2014. febr. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Koliban az egyik szobatársam főzte így a levest... Annyit tett, hogy sárgarépát karikázott bele. Nem mondanám, hogy rossz, de igaziból messze van a finom levestől.
2014. febr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi egy időben a mkahelyen iszogattunk bögréből levest.Még olyan is előfordult, hogy vegetából főztük.

A teát nem szerettük, de ez így egy kicsit sósan, melegen nagyon jólesett délelőtt. Csillapította az éhséget, és vidáman kibírtuk ebédszünetig.

Még senkiről nem derült ki, hogy emiatt valami egészségkárosodást szenvedett volna.

Itthoni főzéshez nem használok, mert mindig van megfelelő alapanyag egy jó leveshez.

2014. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma olyat csinálok!
2021. dec. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!