Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tortát készítsek...

Milyen tortát készítsek anyukám 60. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Kitaláltam hogy én fogok főzni míg ő elmegy délelőtt és valamilyen tortát is szeretnék csinálni. Nagyjából 3 órám lesz arra, hogy elkészítsem a tortát. Valami egyszerű de nagyszerűt szeretnék.

Plusz főétel ötleteket is (vendégek esetén, természetesen a szendvics kizárt)

Előre is köszönöm!


2014. febr. 27. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

sacher torta

fekete erdő torta

csokis epres charlotte


dobos torta

főételnek meg : valami finom sült amit csak be kell tenni a sütőbe.

Bárány sült

tabulleh saláta

kacsa ,liba , körtés párolt káposzta ,dödölle

2014. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyümölcsös turó torta .

Főételnek én is olyat javaslók amit csak sütőbe kell tenni.

töltött csirkecomb ,dagadó töltve , egybesült töltött tarja

2014. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj étcsokis tortalapot, töltsd meg vanília krémmel, én Dr Oetker hidegen kikeverhető pudingport szoktam fél liter tejszinnel (tej helyett) felverni, nagyon finom krém lesz így belőle. Tetejére csokimáz, körbevonod tejszinnel, díszited habrózsákkal, meggyel, esetleg marcipánnal. Ha a tortalapokat kenés előtt rummal meglocsolod még finomabb kesz.
2014. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tortanak sult kremturotortat keszitenek malnaval a tetejen Nem hetkoznapi, de nagyon egyszeru, es a gyumolcs miatt nyarias es kulonlegesebb is. Ha kell, linkelem a receptet.

Foetelnek csirkemellszeleteket sutnek sajttal es paradicsommal. Koretnek parolt fuszeres rizs es salata.;)

2014. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!