Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Barátnőmnek reggel szóltam...

Barátnőmnek reggel szóltam hogy suli után menjen már be vegyen két csomag haltörzset, szegény elnézte az egyiket és Pangasius filét vett, nagyon félek ettől a haltól mert hallottam hogy káros, igaz ez?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Mindig minderől írnak valami rosszat: annyira nem vészes ha már megvette egyétek meg nyugodtan.
2014. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem károsabb az a többi tengeri halnál, azok is szennyezettek, csak mástól, az íze viszont szörnyű, én nem bírtam megenni.
2014. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy káros, semmi bajod nem lesz tőle! Csak nagyon mostoha körülmények között tartják őket, kis helyen, ahol felkeverik az iszapot és ettől gyakran nagyon iszap íze van, ami undorító. Ennyi. Érdekes én sehol nem olvastam még, hogy káros lenne, szerintem csak valamit félreértelmeztél vagy egy újabb hülye összeesküvés-elmélet. :))
2014. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Végülis nem halunk meg 5 szelettől :D
2014. márc. 7. 16:56
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

nem haltok bele egyáltalán. hát nem csúcsinőség, de egyszer elmegy.

Szerintem nincs iszapíze, hanem inkább az a baja, hogy halíze sincs:) valami nyúl-csirke-hal keverék, ami ráadásul elég zsíros.

Rántva jársz vele a legjobban, jól befűszerezve.

Még egy tanács, a rajta lévő vajtag jégmázat ne hagyd teljesen kiolvadni, mert a halhús teljesen elázna benne. ahogy olvad, óvatosan le kell fejteni a húsról, és utána lehet vele dolgozni. ha a csap alatt melegvíz alá tartod egy pillanatra, azzal is segíthetsz, hogy könnyebben levedd a jégréteget.

2014. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szar minőség, és nem valami jó az íze, de semmi bajotok nem lesz tőle.
2014. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor nálunk is volt Halpara :) Többféle halat vettünk, került közé pangasius is. Még élünk, nem egy csomagtól lesztek betegek :)
2014. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Nincs mindig iszapíze, a gyakran nem azt jelenti, hogy mindig, csak sokszor előfordul. De bőven elég egyszer kifogni egy rossz ízűt és az embernek egy életre elveszi a kedvét a halevéstől. Amúgy szerintem meg halíze van, a nyúl teljesen más. :D
2014. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én egyszer ettem, de többet se fogok.

Nem volt halíze, sőt semmilyen íze nem volt.

(fűszert nem használtam, csak sót)

Amik az EU-ba bekerülnek azokat rendszeresen ellenőrzik, nem lesz semmi bajotok.

2014. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A nyúl.. stb keveréket azért írtam, hogy érzékeltessem, hogy nem hasonlít semmire, főleg nem halra :) persze én is tudom , milyen a nyúlhús:)
2014. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!