Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit, , készíthetnék'' magamnak...

Mit, , készíthetnék'' magamnak holnap tízóraira?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok. Sose tanítottak sütni/főzni idáig, így nincs benne nagy tapasztalatom. Régen péksüteményt vittem magammal, mostanában készíttek két szelet pirítósból egy szendvicset, de ezekből már elegem van. Fontos, hogy ne legyen joghurt vagy müzli, mert a suliba akarom vinni. Köszönöm :)

2014. márc. 11. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Két piritós között egy tükörtojás

Zsömle belsejét ki szeded megtöltöd tojásrántottával rá a tető és kész

Frittata <--- keress rá, nem nehéz , előző nap anyud segìthet megcsinálni :) Rakhatsz bele: zöldséget, fűszereket, sajtot, sonkát igazából bármit...Kedvencem : brokkolis, gombás, kecskesajtos ( de jó a trapista is )


Azért írtam tojásos dolgokat mert ezek nekem jó sok erőt adnak és jól indul a nap :)


Remélem segíthettem :) Írj privit ha valamiben segíthetek :)


15 éves lány :)

2014. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nem csak peksutit vagy szendvicset vihetsz, sot.!

En sokszor viszek szendvicssutos melegszendvicset, ez hidegen is finom es nem maszatol. Ha hetvegen keszul suti, abbol is szivesen viszek. Van, hogy gyumolcssalatat vagy tejberizst csomagolok kis zarhato tartoba, viszek egy kanalat melle es kesz.;)

2014. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dobozba rakva gyakorlatilag bármilyen ételt magaddal tudsz vinni. Saláta, goffri, palacsinta, bármi készétel.
2014. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!