Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi adja a különlegesen jó...

Mi adja a különlegesen jó ízét a annak a knorr-os lasagne-nak, s ha a por, akkor vki mondja el, h miből vagy?

Figyelt kérdés
A dobozban lévő por, vagy a tej, amit hozzáadunk? Nem tudom megmondani, de nagyon jó sztem. :)

#por #doboz #lasagne #vagy tej miatt?
2014. márc. 18. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rá van írva a dobozra hogy milyen E-vel kezdődő ízfokozókat tettek bele.
2014. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Különlegesen jó íz a f#szom, csak az agyadra ment az ízfokozó...
2014. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van teleb.sszák ízfokozókkal, ami annyit csinál, hogy elhiteti az agyaddal hogy qrva jó. Pszichésen hat rád. (tényleg) AZ összes ilyen porba ilyeneket raknak. Legyen az édes-savanyú, chili con carne, bármi.
2014. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló:


Az tényleg szép egy Timikétől, h f**zomozik. :D


Amúgy meg nekem nem jönnek be a poros hülyeségek, de lasagne-ból még nem ettem más milyet, s azon agyaltam pár ismerőssel, h simán a por nélkül csak tejjel is olyan jó lenne. :)

Szóval én szívesen csinálnék házilag is vmi hasonlót, most láttam ilyen besameles cuccot, amivel elméletileg jó lesz, de vhogy nekem ez bejött + a legfontosabb, h a tésztát hogy varázsoljam elő, ahhoz már tényleg úgy érzem, h szakértelem kell vmennyi, nem?

2014. márc. 18. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Szakértelmem ugyan van, de a tésztát speciel én is úgy szoktam elővarázsolni, hogy kiveszem a dobozából. :)


[link]

2014. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ebben a 500g-os dobozban mennyi tésztalap van, tehát megéri-e ezt venni a knorr-os doboz helyett?


Amúgy köszi mindenkinek a hozzászólását, az utolsóét is megcsinálom, ha majd gazdag leszek, s aranyat kakkantok sztem. :D

2014. márc. 19. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!