Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet bekevert kolbász...

Hol lehet bekevert kolbász húst kapni?

Figyelt kérdés

Bp.érdekelne : vendégünk lesz a világ másik végéről ahétvégén ,és a kolbászhúsból készült fasirt a kedvence. meglepni vele . sajnos nem tudom ,hogy hol vehetnék ilyet.

Betöltött sütni való kolbászt nem szeretnék venni.

köszönöm.


2014. márc. 19. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Zsíros disznóhúsból darált hús,sóval, paprikával, borssal, esetleg fokhagymával fűszerezve.
2014. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehol, ugyanis ez iszonyú romlandó.

Otthon mindenesetre igen hamar tudsz bekeverni.

2014. márc. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van!

Veszel darálthúst, és ami kell hozzá:

só, bors, őrölt kömény, paprikából szinező + csípős, és igen, a zúzott fokhagyma se maradjon ki!!!


Alaposan gyúrd össze, és amikor nyersen megkóstolod, (az ujjadat nyald meg) inkább érezd úgy, hogy talán-talán egy kicsit elsóztad.... No készen, kisütve, akkor lesz fincsi

2014. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Hát a nagy Bekevert Kolbász boltban.
2014. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Allee melletti vásárcsarnok aljában az egyik hentesnél van!
2014. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Húú !! köszönöm !!!

Gondolom a Fehérvári úti piacra gondoltál . De jó a XI ben lakok .

2014. márc. 19. 09:48
 7/11 anonim ***** válasza:
A Bosnyákon van mindig. A középen lévő kifőzde-kocsmával szemben. És még olcsó is, 700 ft/kg. Én még át szoktam egy kicsit izezni, de legtöbbször jó. Én még borsot, és foghagymát szoktam beletenni, de ez csak egyéni izlés.
2014. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
700Ft/kg-ért mondjuk elég merész kolbászhúst venni, mi a fene lehet abban???
2014. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát.....nem tudom.....Én nem mernék kész kolbász húst venni,pláne nem 700ft/kg áron...

Én otthon keverném be.

2014. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tanusithatom, hogy tényleg 700 Ft a Bosin. És még azt is tudom, hogy miért ennyi, mert ismerem a Hentest. Azért olcsó, mert leszedetik velük a husos csontról a hust, és minden nyesedéket, ami létezik beledarálnak. De legalább nem szemetet, mert látod, ahogy csinálja. Friss bontásból való hus az, csak nem szintiszta lapocka, vagy dagadó, comb. Igy tud olcsó lenni annélkül, hogy a büdös, lejárt szemetet darlálnák le, mint a multik.
2014. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!