Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyire esztek füszeresen?...

Mennyire esztek füszeresen? Hányféle füszert, tartasz otthon?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 12:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nekem is kb 40féle füszerem van itthon. + még különböző egxotikus szószok.

Magyar és a világon elterjedt füszereket tartok itthon.

Sokat főzök ,és nagyon sok új ételt kipróbálunk a világ minden tájárol.a férjem és a gyerekek is vevők minden újdoságra.

Mi is füszeresen eszünk.

2014. márc. 25. 19:36
 12/13 anonim ***** válasza:

A kettő nem függ össze.


Rengeteg fűszert tartok itthon, legalább 10 félét konyhanövény formájában is. Ettől függetlenül kellemesen/minimálisan fűszeresen eszünk, a sóval pl. igen csak csínján bánunk. De ettől még változatosan és előszeretettel használunk fűszereket.

2014. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

En leszek a kakukktojas.:) Nem szeretem a nagyon fuszeres eteleket, indiai/torok/mexikoi/thai/arab es sok kinai etelt nem is tudok megenni.

Viszont: nagyon szeretem a pl. kakukkfuvet, snidlinget, bazsalikomot, oreganot, rozmaringot, provancei fuszerkevereket, elsosorban a zoldfuszereket, lehetoleg frissen. Kepes vagyok pl melegszendvicsre is szorni beloluk.;)

20/L

2014. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!