Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel járhatnék kedvükre a...

Mivel járhatnék kedvükre a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Hétvégén jönnek babalátógatóba a férjem rokonai, akik hozzák a gyerekeket is( 7 és10 évesek). Fogalmam sincs, hogy mit főzzek nekik. Legfőképpen a gyerekek kedvében szeretnék járni. A szülőket kérdeztem. Nagyon segítőkészek voltak: tök mindegy.
2014. márc. 26. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
tejbegríz nálunk a kedvenc, bár ez inkább desszert. Krumplipüré és rántott hús, rántott sajtot többynira minden gyerek szereti. Süss csoki tortát azt is tuti szeretik. De készíthetsz pudingból is finomságot, több pudingot egymás tetejére öntesz egy tálba, ha megdermed kitudod önteni és szép torta lesz. Vagy poharakba rétegezzed akkor tuti nem esik szét a torta. Olyat is szoktam, hogy babapiskóta alulra arra puding arra gyümi arra baba piskóta arra puding esetleg még kakaóporral megszórni és tejszínhabbal tálalni na de ez is desszert. Bocsi. :D Húsleves, makaróni, sajtos tészta, túró gombóc ezeket is szokták szeretni. Én szoktam húsos palacsintát készíteni , de az macerás (csirke pörköltet készítek azt kicsontozgatom majd kézzel összepépesítem tejföllel keverem és palacsintába töltöm, végül tepsibe teszem a kis batyukat és kb. 20 percig sütöm) sima édes palacsintát is készíthetsz azt is tuti szeretik a gyerekek. Huu csak édességek jutnak eszembe. Rakott krumplit is szeretik a gyerekeim.
2014. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Palacsinta. Azt minden gyerek szereti. esetleg gofri. Ha van kedves süthetsz nekik egy egyszerű pizzát is. De az ilyen legalapabb dolgok pl egy rántott csirkemell , sültkrumpli , ilyesmi.
2014. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!