Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van egy 20 dekás laktózmentes...

Van egy 20 dekás laktózmentes túróm. Holnapra szeretnék valami sütit csinálni, persze laktóz mentesen. Mit ajánlotok? Tejfölöm is van, és zsirom is. Tojás, liszt is mehet, egyedül a tejtermék nem.

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 21:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A vizes ruhának akkor is van szerepe, ha sütőpapiron van a tészta?
2014. márc. 30. 18:37
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, nem ragad a tészta a papírhoz.Viszont a teljes kihűtés fontos.Muffinnál is ezt alkalmazom, nem kell krégni a kapszliból:)
2014. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A gyors hidegvizes hűtéstől egy kis jótékony pára keletkezik, ami elengedi a papírtól a sütit :)
2014. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Rátettem a vizes konyharuhára, és reggelig elkerülöm. Köszi a válaszokat.
2014. márc. 30. 18:57
 15/17 A kérdező kommentje:
Rossz hirem van. Nem lett jó. A vizes ruha müködött, ledobta a tészta a papirt, amit máskor ugy kell letépni, és tép, szakit. De a tészta pereg, nem lehet vágni, szar az egész. Ugyhogy megy a Maminak, majd Ő feljavitja magának valami pudinggal. És azt is tudom, mi a baj. Nagyon jót akartam, fele részben rétes lisztet jhasználtam. Valószinü ez lehetett a baj.Különben már többször megszivtam vele, nem is veszek többet.
2014. márc. 31. 08:00
 16/17 A kérdező kommentje:
Jó hirem van! Megint van egy laktózmentes túróm!
2014. ápr. 1. 16:02
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor a kísérlet folytatódik :) a réteslisztet dugd el magad elől, ha pitetésztát gyúrsz.
2014. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!