Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit süthetnék-főzhetnék...

Mit süthetnék-főzhetnék ünnepek után?

Figyelt kérdés

2 ünnep között jönnek hozzánk vendégségbe, csak foggalmam sincs mi az amit ilyenkor kíván még esetleg az ember?

Nálunk 24-én halászlé,rántott hal lesz, 25-én rántott husi,sültkrumpli, hidegtálak.

Kérlek segítsetek!


2009. dec. 18. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Palacsinta,az mindig nyerö,mellé valami frankfurti levest,vagy hasonlot,desszertnek meg vegyél jégkrémtortàt.

Csinàlj esetleg jegeskàvét,gyümölcssalàtàt.

2009. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát, én vmi könnyűt csinálnék. a ti menütök nem nehéz, de lehet, hogy a vendégek végigkajálják az ünnepeket, és jólesik nekik majd egy kis lazítás.
2009. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát palacsinta az nálunk nem kaja, maximum desszert, de nem szeretem az édes palacsintát, meg apum se hiszem,h jól lakna tőle, de azért köszi:) Frankfurti leves meg tegnapelőtt volt:)

Annyira nem tudom mit csinálhatnék:S

2009. dec. 19. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!