Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Májusi keresztelőre vendéglátás?

Májusi keresztelőre vendéglátás?

Figyelt kérdés

Kb 20-an lennénk, köztük 4-5 kisgyerek. du. 3 órakor lesz a szertartás, tehát sem ebéd, sem vacsoraidő.Nem is szeretnék duplaterítékes traktrát, de azért emlékezetes gazdag vendéglátásra gondoltam.Családi ház kerttel, szóval a grillezés sem kizárt.

Ötleteket gyűjtök, hogy mivel lehetne előre készülni és persze jó kis recepteket, de jóformán csak ételre, mert a sütit a húgom bevállalta.

Köszönök minden ötletet, amivel megkönnyíthetem a készülődést, és nem leizzadva, összeroskadva kellene a vendégek között jópofiznom.



2014. ápr. 7. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezen kívül még legalább további 200 féle-fajta hidegtálat találsz a net-en. Ezek azért jók, mert előző napokon el tudod készíteni, a hűtőből csak ki kell emelni a vendéglátás napján.

Persze a grillezés is jó, ha már a süti is meg lesz mellé, akkor gyakorlatilag csak az ülőhelyek és a terítés-teríték az, amit el kell tervezni minden oké.

2014. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rendelj hidegtalakat, gyumolcstalakat es partyszendvicseket, a neten talalsz minden arkategoriaban szallitokat. Cukraszdabol pedig hozz apro pogacsakat, sajtos masnit, sajtos rolot.Mi is igy oldottuk meg, mert nem voltam hajlando bemenni a konyhaba aznap.:)

(A gyerekeknek rendeltunk csokiszokokutat gyumolcsnyarsakkal, a felnotteknek pedig fondut. De ez mar csak a rongyrazas kedveert.:))))

2014. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindegyik nagyon ötletes.

A rendelésen jómagam is gondolkodom, mert , ha durván is összeszámolom az alapanyagokat, nem sokat nyernék, viszont annál többet dolgozhatnék.

Végül is nem a rogyásig evés a cél, hanem kellemes hangulat, az örömteli ünneplés.

2014. ápr. 8. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!