Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerinted van olyan étel,...

Szerinted van olyan étel, amit nem éri meg megfőzni/sütni 2 főre? Melyik/Melyek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nincs ilyen. A parommal elek, ketten vagyunk, raadasul egyikunk sem hajlando masnapos vagy felmelegitett kajat enni. (Finnyasak vagyunk egyforman, jol megtalaltuk egymast.;))

Ettol eltekintve barmit elkeszitek. Nem kell egy vajdlinggal fozni mindenkinek. Van, hogy fel zacsko rizst fozok, vagy csak pl.harom merokanal gnoccit veszek ki a mirelit tasakbol. Semmi gond. Fozocskezz batran, csak vegyel kicsi tepsiket, formakat. Nagy a valasztek ezekbol is. En pl.a Butlerst ajanlom. Van a westendben, mammutban is stb.;)

2014. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nincs olyan, amit meg ne főznék, ha megkívánjuk.Lehet, hogy marad egy adagnyi belőle, de az megy a fagyasztóba, és majd napok-hetek múlva előkerül, hogy valamivé átalakuljon.

Egyszer valaki itt azt írta, hogy jó pörköltet minimum 3 kiló húsból lehet csak főzni. Nem értettem egyet vele, mert fél kilóból ugyanolyan finomat lehet, ha jól csinálja az ember.

Az alapanyag minősége, a főzéshez való hozzáállás sokat számít.

Én még vadasnak is nekiállok akár kettőnkre is.

Vagyis engem nem tud megállítani senki, ha eltervezem, hogy mi jót ennénk, még, ha csak ketten vagyunk sem.

Persze főzök nagycsaládra is hétvégeken, de az megint más.

Akkor viszont többféle ízlés összehangolása között balanszírozok néha, de, hát még nem dőltem ki.... :)

2014. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 menta34 ***** válasza:
Minden relatív. De pl. 2 gombóc fagyi?:)
2014. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Például egész pulykát vagy malacot nem éri meg sütni két főre. Ökröt sem.
2014. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húsleves, abból tuti sok marad. Nálunk ráadásul csak én eszek levest :(.
2014. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fagyit tenyleg nem eri meg SUTNI! Se FOZNI!;)
2014. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!