Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csinaltam egy sutit de rossz...

Csinaltam egy sutit de rossz lett az ize! Faj a szivem kidobni. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen süti? Mitől lett rossz íze?

Ha nagyon menthetetlen, esetleg egy dobozban kiteheted a kuka mellé, mert vannak, akik így is örülnek majd neki. Mi ezt szoktuk csinálni, ha nagyon sok kaja megmarad. Mindig akad hajléktalan, aki jóízűen megeszi.

2014. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Ha rossz, miert orizgetned? Kuka. Majd legközelebb jobb lesz es ennyi.

De nem ez volt a kerdes, tehat: kobor kutya, kobor macska, kukazok, hajlektalanok, ellenszenves szomszed stb.

2014. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Edd meg, amit főztél. Vagy add a kutyának, ha van.
2014. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem ilyen krémes, habos süti, hanem inkább ilyen piskóta jellegű, akkor csinálhatsz belőle somlóit vagy arany galuskát (?). Most nem vagyok benne biztos, hogy így hívják, de arra gondolok, amit vaníliasodóval szokás leönteni és ilyen diós tészta, kalácsszerű...:)Vagy puncstorta belsejébe is felhasználhatod.

Ha nagyon nem tudsz vele mit kezdeni, akkor osztogasd el a munkahelyeden.

2014. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az anyagiasságnak nincs köze a szívhez. Sóher vagyok, nem akarom kidobni.
2014. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!