Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok mondani olyan receptet,...

Tudtok mondani olyan receptet, amibe elhasználhatom a felhalmozódott, ehetetlenül rossz nutellákat?

Figyelt kérdés

Elég sokféle nutellát, 'mogyorós krémet', csokis mogyóró ízű készítményt, stb-t próbáltunk, hogy melyik az igazán finom, amit kennyérrel eszünk, hogy közben az olaj se csapódik ki és mogyoró íze is van. Tehát elég sok rossz ízű nutella maradt fent és gondoltam elsütöm valamibe., Esetleg van egy jó reeptetek, amibe pl csak az állaga kell, vgy amibe annyira nem dominál az íze?

Előre is köszi


2014. ápr. 9. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy összekevered főzős pudinggal, és palacsintához, piskótára stb lehet jó lesz. Bár próbaképp először csak kis adagot keverj vele el, lehet nem lesz finomabb tőle.
2014. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért: És végül melyik lett a "győztes"?
2014. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is offolok. A natúr mogyorókrémet próbáltad már? Én azt szeretem, ezeket az édes mogyorós-kakaós (de inkább kakaós-picit mogyorós) masszákat nem.
2014. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs, az előbb izgalmamban elfeledtem: Attól tartok, a rosszat csak fokozni tudod. Ha nagyon nem ízlik, akkor elég rendesen kell "hígítani", hogy elnyomja a hozzá adott dolog a mogyorókrémed kellemetlen ízét.


Itt sok receptet találsz:

[link]

2014. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!