Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rácsos-túrós pite receptet...

Rácsos-túrós pite receptet keresek? Olyan kellene, amit ki is próbáltatok!

Figyelt kérdés
Egyszer már sütöttem, egy Rama süteményes könyvben volt a recept, de most nem találom és egy olyan receptet szeretnék, amit kipróbáltatok és finom lett! :)
2014. máj. 15. 12:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez szimpatikusnak tűnik, de nem sok az a 750 g túró? [link]
2014. máj. 15. 12:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Kerestem neked,bar ezt nem probaltam ki, a nosalty a kedvenc oldalam.Ennek jo a tesztaja,olcso összetevökböl all.A tölteeket varialhatod,ahogy akarod.kell annyi turo bele sztem.(75dkg)


[link]

mäs:

[link]

[link]

Annyira neztem a recepteket,hogy megkivantam,en ezt csinalnam: [link] vagy ezt: [link]

2014. máj. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt én "találtam" ki. 40 dkg liszt, 20dkg porcukor, 1 Liga margarin, 1 sütőpor, 1 tojás, tejföl, hogy nyújtható legyen, kicsit inkább lágyabb, mint a linzertészta. 75 dkg túró. A tésztát összeállítom, a túrót ízlés szerint cukrozom, citromozom, 1 tojás sárgáját is szoktam bele tenni. A tészta 2/3-át egy kb 25×35 cm-es tepsibe teszem, hőlégkeveréssel 160 fokon 10-12 percig sütöm. Ha kivettem, megszórom zsemlemorzsával, ráteszem a túrót, a maradék tésztából rácsot teszek rá, és addig sütöm, míg a rács picit megpirul. Ennek egy kicsit vastagabb a tésztája, ha vékonyabbat szeretnél, tedd nagyobb tepsibe. Kb 3 cm magas, + a túró és a rács. Ha kihűlt, a rácsok közé jó minőségű sárgabarack lekvárt teszek. Mindenkinek ízlett eddig, nyugodtan próbáld ki.
2014. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Végül az első válaszoló által küldött egyik recept alapján csináltam meg: [link]


500 gramm túróval és sikert aratott!! :))) Egész családnak ízlett.

2014. máj. 19. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!