Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A kelkáposztának mikor van...

A kelkáposztának mikor van szezonja? Érdemes most frankfurti levest főzni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Most még nincs szezonja, de annyira nem drága szerintem. Ha szeretitek, persze, hogy érdemes. Ősszel van igazán szezonja, meg egy kicsit olyan tipikus téli étel. De mi is főzünk évszaktól függetlenül elég gyakran.
2014. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most még nincs idei, csak kiteleltetett. Ezért az ára egy kicsit húzósabb, mint majd aug-szept. hónapokban. Persze aki akar, tud főzni most is, mert lehet kapni.
2014. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ami szép zöld, dúslevelű, az biztos, hogy import. De tényleg nem olyan vészes az ára, mert nem nehéz a súlya a kelnek.Szerintem most is érdemes frankfurti levest főzni.(jó is, hogy eszembe hoztad, megvan a szombati leves ) :D
2014. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, kibírom-e őszig? Annyira megkívántam. Ha nem aranyáron adják, akkor lehet, hogy mégis megcsinálom most.

Köszi a válaszokat.

2014. jún. 4. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!