Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Frankfurti leves sima kaposzta...

Frankfurti leves sima kaposztabol (nem kelkaposzta) elkeszitheto? Csinalt mar valaki, milyen lett?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
En meg nem probaltam. Ha a neten van ra recept akkor biztos nem lehet rossz, csak mas lesz az izvilag. Keress receptet es probald ki:) es ird meg hogy sikerult:)
2013. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi készítettünk egyszer. Nem kellett senkinek, a sima káposzta nagyon édes, nem jó frankfurtinak.
2013. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sima káposztából szoljanka levest szoktam csinálni. /tuti rosszul írtam, még sose láttam hogy írják./

Ahhoz rendes káposzta kell.

2013. szept. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valamikor réges-régen még édesanyám főzött, de abbam füstölt házikolbász felkarikázva, de hogy mi volt még azon kívül benne, már nem tudom. Picike vékony, paprikásan elkészített rántás biztosan volt rajta, meg köménymag is.
2013. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne térj el a kelkáposztától, ha jó frankfurti levest akarsz.

Lehet káposztalevest is főzni, de nem fog hasonlítani a frankfurtira.

A kelnek van egy jellegzetes ize, aromája, ami a lényege a levesnek.

2013. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


A fehér káposztából a "lucskos káposzta-levest" főztük. Ahogy írtam édesanyám füstölt kolbászt rakott bele. Néhány recept - különböző változatban - a fenti linkben.

2013. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!