Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki leírna nekem egy házi...

Valaki leírna nekem egy házi ketchup receptet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 22:14
 1/8 A kérdező kommentje:
olyan kell amibe házi paradicsomlé kell! lehetőleg egyszerü legyen! én ilyet tudok: paradicsomlé, paprika origánó, bors, liszt!
2010. jan. 2. 22:17
 2/8 anonim válasza:
28%
2010. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Néztem a google-t is de azért itt is megkérdezhetem hátha valaki más is tud!
2010. jan. 2. 22:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Elkészítettem az én fajtámat! Nagyon finom lett! akit érdekel leíromf
2010. jan. 3. 00:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szia,engem érdekelne,leírnád:)meddig áll el?
2010. jan. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na szóval én elsőre kevás adagot csináltam tegnap este!

Kell hozzá:-paradicsomlé

-só

-paprika (az ami olyan poros) aszem őrölt vagy hogy mondják

-cukor

-oregánó

-őrölt bors

-liszt

Na én ugy csináltam hogy egy edénybe tettem aszem olyan 2 dl paradicsomlét, tettem kicsit több mint egy csapott kanál lisztet és paprikát, borsot, sót ízlés szerint (én borsból hát kb egy csapott teáskanálnyit sót 2-3 csipetet, oregánót lehet bőven! finom íze lesz tőle! Ezt az egészet fel forralom lehűtöm és máris ehető! de ha hagyod másnapig pihenni, addig össze álnak az ízek olyan mint egy pizzéria ketchupja!

U.I.: a hozzá valókat kötelező hidegen bele tenni mert ha melegen teszed bele pl.: a lisztet vagy apaprikát akkor nagyon csomós lesz! Szóval mindent hidegen tegyél bele keverd el és akkor forrald! a liszt sűrűsíti! De NE tegyél bele sokat mert nagyon grizesnek fogod érezni! nem lesz sűrű kb mint a joghurt!

2010. jan. 3. 13:56
 8/8 A kérdező kommentje:
ja és cukorból is 2-3 csipetet de közben kóstolgathatod hogy ízlésed szerinti legyen! én tettem hozzá egy nagyon kevés citromot is de felesleges! Nem lesz jobb!
2010. jan. 3. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!