Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ismertek olyan boltot, vagy...

Ismertek olyan boltot, vagy weboldalt, ahol pödrőfát és vagy recézett csigatészta-készítő fát lehet vásáolni?

Figyelt kérdés
Házi készítésű tésztákat szeretnék, de ilyen eszközöket sehol sem találok. Ha bárki tud segíteni ebben a kérdésben, azt megköszönöm.
2014. jún. 16. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A G...-i vásárban árultak ilyet, de szerintem minden vidéki vásárban találsz.
2014. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg fogom nézni. Esetleg a Kikában lehet ilyet kapni?
2014. jún. 16. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is a piaci árusoknál láttam.

Megboldogult keresztanyám recés üvegen, hurkapálcával csinálta a csigatésztát.

Rengeteget, mert rendelésre is csinálta, kiskoromban én is segítettem neki.

2014. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is gondoltam a hurkapálcára, arra hajaz nagyon.

Az volt az első, hogy felhívtam a mamámat, van-e neki, de sajnos nincs. Ha lenne, biztosan készítene tésztát.

Aki készít, milyen lisztet vesz hozzá? Gondoltam rá, hogy jó minőségű lisztre áldozni fogok, akkor már ne olcsó fehér lisztből legyen. Alig várom, hogy valahonnan beszerezzem a hozzávalókat. :) Nem lehet bonyolult.

Tésztakészítésre fel. : )

2014. jún. 17. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk van valahol a kacatok között... Még a férjem nagymamájáé volt, utánanézzek?
2014. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, az jó lenne. :)
2014. jún. 19. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!