Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 1/2 tk az mennyi? Fél csomag?

1/2 tk az mennyi? Fél csomag?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 05:05
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
1 teáskanálnyi mennyiség FELE.
2014. jún. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Mi fél csomag ??? vannak 30 gr-os csomagok, meg kilósok is...

Teáskanalad pedig csak van. belenyúlsz az akármilyen csomagodba a kanállal és, ha félig van, akkor az fél tk.

2014. jún. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg nem tudta mi az a tk... nem kell lenyelni a kérdezőt :)
2014. jún. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A teáskanál a nagyobb méretű kiskanál. A kávéskanál (kk) az a kisebb.

Legalábbis én így tudom.

Az hogy ennek a fele, az szerintem egyértelmű.

2014. jún. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tutta mijaza tk, nem tutta mijaza csomag, akkó tulajdonképpen mija rákot kérdez?
2014. jún. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat :) A rosszindulatú válaszokkal már nem is akarok foglalkozni,mert sajnos ezen az oldalon nagyon sokan vannak ilyenek :/ Sajnos nem tudtam mi az a tk , kezdő háziasszony vagyok . De megjegyeztem :)
2014. jún. 20. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell megsértődni a válaszokon, hanem érthetően kell kérdezni. Mondott szóból ért az ember.Jelen esetben a leírtból, de abból sajnos nem derült ki, hogy mire gondol a kedves kérdező. Ha konkrétabb lett volna a kérdés, pl sütőpor, talán a válaszok is egyértelműbbek lettek volna.

De fel a fejjel, mindenki elkezdi a sütést-főzést valamikor, valahogyan , és nem is kell sok idő, hogy belejöjjön:)ja és a konyhanyelvet is megtanulja előbb-utóbb.

2014. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó , így hogy már tudom mi az a tk , szerintem teljesen mindegy,hogy sütőporról vagy akár szódabikarbónáról van -e szó.
2014. jún. 20. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!