Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti milyen különleges ételt...

Ti milyen különleges ételt ettetek már eddig? Én ma ettem eredeti nyúlkolbászt

Figyelt kérdés
finom volt!

2014. jún. 21. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

neked azt mondták nyúlból van ,

de pont olyan az íze a macskának is mint a nyúlnak.....

2014. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Első, te honnét tudod milyen a macskahús ?? :D
2014. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
első: a macskánk még megvan, itt futkos tehát az kizárva
2014. jún. 21. 10:19
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Még régen Horvátországban kalamárit. Elég érdekes íze volt, de nem volt rossz. Azon viszont már kiakadtam, mikor megláttam szegény tintahalt egyben kisütve. :D
2014. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Gyerekkoromban, nyaraláskor a keresztanyámnál-aki nagyon szép helyen, erdő-mező szélén lakott- együtt játszottunk romagyerekekkel, és akkor ettem pekenyócát, vagyis ürgepörköltet a népes családjuknál.A gyerekek nem előítéletesek, hisz' mi is olyanok voltunk, csak nekünk "naptól és kosztól sötétlett arcunk"

Nekünk nagyon ízlett, de, amikor elmeséltük a keresztmaminak, kereszteket vetett magára... :D

2014. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

öreg pék haverom mesélte,hogy régen a pékségükbe bejárt egy szegény ember,hogy nincs pénze de ha néha hozna egy pucolt nyulat a pékuraknak,hogy süssék meg maguknak a kemencében,akkor ő kaphatna e hetente egy kenyeret érte....

-aztán másnap hozta is a megnyúzott megpucolt nyuszit,amit pékurak besóztak és megsütöttek és jó étvággyal elfogyasztottak,

-na ez így ment hónapokig,mikor ott volt egy közös ismerős is,és kérdezte a pékeket,hogy ez a fazon ,mit hord ide,

-Hát nyulat ,jött a válasz .

-Ez ? Ennek egy nyula nincs ! A kóbor macskákat szokta összefogdosni a falunkban !

-na erre volt pék ,aki rókázni kezdett......

2014. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha már kolbász, nekem a loszalami a kedvencem :)
2014. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Mi egyszer nyaralás során elmentünk egy krokodilfarmra, ott ettem krokodilhúst. Nagyon finom volt, úgy írnám le, hogy a hús a csirke és a hal között.
2014. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez is jó régen volt. Egyik Állami gazdaságnak volt nutria telepe, és ott készítettek nutriakolbászt.

vendégek voltunk ott és többféle kajával kínáltak bennünket, többek között száraz füstölt kolbásszal is.

Persze jóízűen ettünk belőle, és csak utána mondták meg, hogy nutriahúsból volt.

Nekem nem volt semmi bajom vele, mert nagyon finom volt, de páran kimentek az előadásról, amit a nutria széleskörű felhasználási lehetőségeiről tartottak... :D

Később beigazolódott, hogy nem lett belőle nagyszabású üzlet.

2014. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Struccleves, galambpörkölt. Mindkettő nagyon finom volt :)
2014. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!