Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Cukormentes Brownie recept?

Cukormentes Brownie recept?

Figyelt kérdés
A barátom apukájának szeretnék sütni névnapjára, de mivel cukor beteg így édesítő szerrel szeretném neki csinálni viszont arányokat nem találok sehol sem neten. Aki tudna jó receptet kérem ossza meg. :) Semmi extrát nem szeretnék bele csak az alaptészta. Köszönöm! :)

2014. jún. 26. 17:05
 1/4 anonim válasza:
eu engem is érdekelne. ha kapsz választ elküldenéd? nekem az apukám cukorbeteg és a brownie a kedvence de még nem találtam neki receptet
2014. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Veszel egy bevált brownie-receptet.

A benne lévő cukor-t 1:1 arányban helyettesíted xilittel.


(nem tudom mi kell még bele, még sose csináltam, csak tippelek:)

a sima csoki helyett veszel diabetikusat, én eddig a vawel márkájút találtam legjobbnak. NE fruktózos csokit vegyél, habár szerencsétlen szénhidrátanyagcserezavarosoknak azt nyomatják, de nem jó (nem "valódi" gyümölcscukor van benne, mint pl. egy barackban, hanem mesterségesen előállított szutyok)

Liszt 2/3-át lecseréled teljeskiőrlésűre, a maradék mehet abból amiből egyébként is szoktad.

2014. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sem lehet cukros dolgokat ennem... én egészen egyszerűen 2 evőkanál folyékony édesítő szert tettem a masszához és ét csoki helyett diabetikus tejcsokit raktam még hozzá, a cukor helyett finom, nekem ízlik így - ha tetszik próbáld ki:)
2014. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem használjátok a google-t? 2 perc alatt találtam:


[link]

2014. jún. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!