Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha nincs itthon semmiféle...

Ha nincs itthon semmiféle leveskocka, csak zöldségek, mivel ízesítsem a zöldséglevest, hogy ne csak víz és zöldség legyen benne?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sóval.
2014. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Kis zsíron pirítsd le az elején a zöldségeket, engedd fel vízzel, só, bors, petrezselyemzöls. Én egyáltalán nem használok leveskockát. Tele van ízfokozóval, adalékanyaggal.
2014. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
fűszerekkel?
2014. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Tudom, vadul hangzik, de a leveskocka feltalálása előtt is ettek az emberek levest. Igazit. Zöldségekkel, fűszerekkel. És azok még finomak is voltak, nem ilyen egyenízűek.
2014. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 atika7 válasza:
100%
dobj bele ket tyukot
2014. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Soha életemben nem vásároltam és nem használtam még se leveskockát, se Delikát féléket, se "gyorspácokat", mégis ízletesek a leveseim és az ételeim. Alaplé, fűszer, hagyma. Pl. ezekkel ízesíthetsz.
2014. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Aztarohadt élet, ez a kérdés most komoly?


Sóval, borssal, fokhagymával, hagymával, újhagymával, friss zöldfűszerekkel a petrezselyemtől kezdve a tárkonyon át a bazsalikomig, amilyen ízt szeretnél elérni! Köménnyel, kurkumával, szerecsendióval, gyömbérrel, ezer és egy fűszerrel lehet ízesíteni!

2014. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi zöldségleves csak víz és zöldségek, némi sóval.

Nagyanyám gezemice vagy mindentbele levesnek nevezte. Elindult a kiskertjében és összeszedte a hozzávalókat, megmosta, feldarabolta, egy kis zsíron megfuttatta, és feleresztve vízzel megfőzte késhegynyi sóval.

Nagyon változatos volt, mert mindig másféle zöldségeknek és zöldfűszereknek volt szezonja. Gyakran egy pár szem krumli is került bele.

2014. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!