Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hűsítő, poharas finomság?...

Hűsítő, poharas finomság? Illetve vacsora ötlet, amit reggel elkészíthetek?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami poharas sütit, de nem tiramisut vagy pudingot, pudingos gyümölcsös babapiskótás valamit. Szeretném párom valami különlegessel meglepni meló után.


Vacsi: Reggel lesz időm összedobni valamit, de este 10 után fogok hazaérni munkából, párom nálam vacsizik s szeretnék valamit összedobni, aminek jót tesz, ha áll. De nem szeretnék francia, kukorica stb salit csinálni. Valami más ötletre várok.. :/



2014. júl. 17. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mascarponés krémet készítenék. Lehet bele olvasztott csokit tenni, akkor csokikrém lesz. Vagy valamilyen gyümölcsöt akár egészben, akár turmixolva.

Én pohár aljába kekszmorzsát tennék, arra a krém, tetejére friss gyümölcs.

Bár ilyen melegben én valami jó jégkrémnek örülnék leginkább :) Azt is lehet szépen szervírozni, gyümölcsökkel, olvasztott csokival díszíteni.

2014. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mascarpones krémet csináltam, köszi az ötletet :) Páromnak is tetszett ez az apróság :)
2014. júl. 17. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!