Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami tipp, hogy mit egyek,...

Valami tipp, hogy mit egyek, hátha megkívánom?

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedek, nagyon étvágytalan vagyok:(
2014. júl. 24. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Probáld meg azokat az ételeket amiket gyerekkorodban szerettél de nem utáltad meg.
2014. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy majdnem mindent szerettem, és ez most is igaz, de most nagyon nem tudok választani.
2014. júl. 24. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Az étkezés előtt egy félórával elfogyasztott gyógytea is meghozhatja az étvágyat, például a citromfű-, borsmentalevél, fehér ürömfű keverékéből forrázott tea jó hatású. Hasonlóképpen ajánlható az ezerjófű, ürömfű, cickafark és tört kömény keverékéből készített ital is.
2014. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. júl. 24. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel ez a meleg csak hozzasegit az etvagytalansaghoz, probalkozz valami frissito, konnyu etellel. (Nem javaslom, hogy pl.nekiulj egy tal szekelykaposztanak, csak mert gyerekkorodban imadtad:))

Ilyenekre gondoltam, ami ebben az idoszakban jol esik (nekem):

Hideg gyumolcskremleves es zoldsegkremleves

Halfilek egy keves olivan kisutve, friss fuszerekkel megszorva. Koretnek egy sima salata egy kis citromlevel, ecetes ontettel.

Csirkemell serpenyoben kisutve, utolag csikokra vagva, ropogos salataval (jegsalata, kukorica, reszeltsargarepa, retek, reszelt karalabe) es natur joghurttal leontve.

Gorog salata csak siman (fetasajttal, olivabogyokkal)

Tepsis morzsas zoldsegek:karfiol, brokkoli es kelbimbo egy kicsit eloreparolva, rozsakra jenaiba szedve, keves zsemlemorzsaval megszorva, natur joghurttal vagy kefirrel meglocsolva, esetleg keves sovany sajttal megszorva es gyoran osszemelegitve/sutve.

Vegul gyakran keszitek fozelekeket cukkinibol, zoldborsobol, spenotbol, karfiolbol, brokkolibol, onmagukkal suritve. Feltetnek fott tojast, fott krumplit, natur csirkemellet szoktam.

Edeseket nem nagyon kivanok, de idonkent turogombocot, vagy turofelfujtat keszitek, diabetikus lekvarral, vagy gyumolcsmartassal. Egyebkent mindkettot elkeszitettem mar sos valtozatban is, ugy is nagyon izlett.

Remelem sikerult segitenem.

2014. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ezt a gondos választ! Nagyon kedves vagy!:) Sokat segítettél, ebből bármelyik jó, és így olvasva kedvet is kapok hozzá!
2014. júl. 24. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen. Orulok, ha segitettem.
2014. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!