Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit süssön egy kétbalkezes...

Mit süssön egy kétbalkezes fiú a barátnőjének a születésnapjára?

Figyelt kérdés

Szoval a helyzet az, hogy a legbonyolultabb, amit meg el tudok kesziteni a konyhaban, az a sultkrumpli es a tukortojas....


Baratnomnek nemsoka lesz a szuletesnapja, es meg szeretnem lepni valami finommal, amit en csinalok. Tudja, hogy mennyire nem tudok sutni/fozni, tehat szerintem nagyon orulne ennek a kis meglepetesnek.


Ha tudnatok recepteket mondani, amihez nem kell nagy gasztro-tundernek lenni (azert nem akarok ilyen dobozos dr.otker tortat, sseretnek azert vele dolgozni, csak legyek kepes azert elkesziteni) , de azert finom, azt nagyon megkoszonnem! :)


2014. szept. 28. 23:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ja es meg ket dolog: 1: szeretnem,ha valamennyire ki is tudnam dekoralni, vagy legyen alapbol olyan, ami jol nez ki


2: nem szereti a tejszinhabot es a banant.

2014. szept. 28. 23:27
 2/14 anonim válasza:
26%
gabonapelyhet tejjel
2014. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Babapiskótás-vaníliás gyümölcstorta, ezt szív alakú sütőlapon is el tudod készíteni. Többfajta recept is van a neten, mindegyik egyszerű, elkészíteni sem nagy ördöngösség, és kedvedre dekorálhatod (és persze finom is). Vagy valamilyen pite, bár az bonyolultabb.
2014. szept. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Almas morzsa süti. Ezt sütheted bármi formában, akkor torta lesz. 40dkg lisztet, 25dkg vajjal vagy margarinnal es 25dkg cukorral ossze kell morzsolni. A felét belenyomkodod a formába. Kb 1kg almát meg pucolsz, kockára vágsz es fahejas, cukros vizben fel puhára fozol. Le öntod rola a vizet es a lenyomkodott tésztára teszed. Barmilyen lekvarral kis halmokat teszel ra, aztan ramorzsolod a maradék tésztát. 180 fokon kb 25percig sütod. Bármi mas gyümölccsel is jo.
2014. szept. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg olyan desszert van, amit sütni sem kell, csak összekeverni, és a hűtőbe tenni.

Pl.: kókuszgolyó, csokigolyó, Raffaello golyó, Albert kekszes sütemény [link] zebrakocka [link] kókuszrúd...

Rengetegféle van. Ezek egyszerűek, de nagyon finomak.

2014. szept. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2014. szept. 29. 08:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
somlói galuska. nem nehéz és gyorsan megvan.
2014. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak "bögrés sütiknek" nevezett valamik is. Én sem tudok sütni, de egy ételhordóban összekevertem a hozzávalókat, beraktam a mikróba 3-4 percre kb, és ehető volt. Aztán hogy mit raksz bele, vagy rá, az szerintem már csak fantázia kérdése.

Valami ilyesmi volt az enyém: [link]

Csak nem bögrébe raktam, hanem amint mondtam, mikrózható ételhordóba.

2014. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Írok Neked virslis tükörtojás receptet, talán sikerül megcsinálnod. Egy szál virslit elkezdesz félbevágni hosszában, de nem ketté! Maradjon körülbelül egycentis rész egyben. Most nyisd ki, mint ha egy füzetet ki akarnál fordítani, és a két végét fogpiszkálóval tűzd össze. Egy szív alakot kell kapnod. Ezt beleteszed a serpenyőbe, kis zsiradékon, és beleütöd a tojást. Addig sütöd, amíg megkocsonyásodik a fehérje, és szépen átcsúsztatod a tányérra. Nagyon mutatós, és elrontani sem lehet.
2014. szept. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Keress rá a citromos álom nevű habos-krémes sütés nélküli sütire. Lehetetlen elrontani, és nagyon finom. Több is van a neten, válassz kedved szerint.

(Engem a vőm lepett meg vele, nagyon figyelemreméltó egy pasitól :))

2014. szept. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!