Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek így lehet készíten...

Szerintetek így lehet készíteni pudingot?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Szeretnék egy egyszerű,de nagyszerű kis tortát készíteni.

Lényegében úgy,hogy sütnék egy piskótalapot ,majd erre jönne egy réteg puding,amire jönne "gyümölcsmix" + zselatin.


Mi a furfang az egészben?


Egy kedves ismerősömnek lesz a születésnapja és él,hal a csokoládé (vagy ilyen ízvilágú) likőrért.

Úgy készíteném el a pudingot,hogy hallottam már egy-két helyen róla,hogy nem tejjel készítik,hanem csokoládé/tiramisu/kókusz likőrrel van elkészítve.

Mivel Tiramisu/Csokoládé likőröm van itthon,és nyári melegben próbálkoztam már csokilikőr+tiramisu likőr kombinációjával amit fagylaltra locsoltam.

Lényegében 70%-ban csokoládé likőrt és 30%-ban tiramisu likőrt kevernék,amiben elkészíteném a pudingot és amint ez megvan ráönteném a piskótalapra amire milka/boci csoki reszeléket szórnék (stracciatella élmény) ,majd erre egy gyümölcs mix,és zselatin kerülne.


2014. okt. 4. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyümölcslével már sokszor készítettem, de likőrrel még nem.

A likőrtől nem lesz nagyon "szeszízű"?

2014. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az alkohol főzés közben elillan, szóval berúgni nem lehetne tőle. de a sűrűségére gondolva vannak aggályaim.

Én mindenképpen kevesebb tejben főzném meg a pudingot és utána keverném ki a finom likőrrel krémes állagúra.

Amúgy ínycsiklandó, amit leírtál :)

2014. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor számolnod kell, mennyi a folyadék ami a torta nagyságához szükséges, mennyi folyadékra szól a pudingpor. Krémhez mindig 30-40%-kal több port számitanak.

Na, és te a meleg pudingot akarod a piskótára önteni? Már csak elövigyázatosságból a kettõt elszigetelném modjuk barack izzel. A csatos tortaformában hagynám a piskótát lekvárral/izzel vékonyan elszigetelnék minden rést, majd beraknám a mélyhütöbe legalább 20-30 percre. Aztán jöhet rá a pudingkrém stb.

2014. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a csokipuding gyümölcsökkel+zselatinnal gusztustalannak tűnik ...

külön-külön szeretem.


A szesz kipárolog főzés közben.

2015. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!