Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Studio, Aldis olajsütő vélemén...

Studio, Aldis olajsütő vélemény valakinek? Nem akarok megint kidobni pénzt az ablakon.

Figyelt kérdés

Aldiba csütörtöktől hírdetnek Studio márkával egy olajsütőt, valami 3 év garancia,kivehető mosogatógépben mosható tartály, felfűtési hőelosztás,2,2 literes tartály és csak 12 990 ft tehát amit leír az mind szép és jó de közbe meg félek hogy ilyen olcsó és gagyi :S

Már nagyon megjártam először volt egy 30 ezres delonghi olajsütőm,de 3 év után annyira rátapadt az olaj hogy nem volt gusztusom használni. Akkor kaptam egy 2 sütőkosaras hauser olajsütőt de valami szörnyű volt, rezgett csörömpölt,majd hogy szét nem esett.. Akkor utána vettünk egy állítólagos újat neten magánembertől ami biztos nem volt új,fel se melegedett rendesen, tehát hiába aludt ki a lámpa, a krumpli nem pirult meg se a panír.

Nos csak azért írtam le hogy félek kicsit az olcsóktól,de ha valakinek van tapasztalata megköszönném!



2014. okt. 6. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Jobban jársz, ha hagyományos serpenyőben sütsz.
2014. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
úgy szoktam, sültkrumplit meg sütőbe, de a hús hamarabb átsül és ropogósabb fritőzbe a sültkrupmlinak meg gazdagabb íze van, hiába egézségesebb olaj nélkül, plusz serpenyőbe is olajpazarlás,míg fritőzbe többször fel tudod használni. Nem nélkülözhetetlen de néha hiányzik. Pl rántott sajtot hiába dupla panír, fritőzbe egy csepp sajt se folyt ki soha, serpenyőbe meg mindig..
2014. okt. 6. 23:33
 3/12 Ügyet Lenke ***** válasza:
27%

[link]


itt van egy értékelés róla németül, ha három év garancia van rá akár meg is éri...

2014. okt. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én az aldisban megbíznék, plusz, ha kipróbálod, és nem tetszik, mindenkor visszaveszik a terméket.Ha nincs hibája, csak neked nem felel meg, nem vagy vele megelégedve, akkor is.

Az olcsóság oka lehet az, hogy már lefutóban van a fritőzimádat, nincs akkora kereslet, mint régebben volt.

Persze, ahogy te is esküszik rá, és tényleg , amit írtál mind igaz is.

Inkább az Aldiban veszek bármit, mint neten idegentől használtat, garancia nélkül. (bocs ez csak a privát véleményem )

2014. okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 bumbi02 ***** válasza:
100%
Nem akarlak semmiről lebeszélni, de szerintem egy otthoni háztartásban felesleges fritőzt fenntartani. Még ha az ember valamit hetente is paníroz, vagy heti rendszerességgel csinál sült krumplit,akkor is egyszerűbb szerintem serpenyőben sütögetni, mint több tíz ezer forintokért venni egy olyan készüléket, amit aztán az ember az első alkalmakkal sokat használ, aztán elkerül a spájzba porfogónak.
2014. okt. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a véleményeket én is erre jutottam hogy visszaveszik ha nem melegszik fel jól igazából csak ettől félek,nem is értem magam hogy mertem magánszemélytől venni :) Ha pénzt nem is adják vissza hát levásárolom úgy is szoktam aldiba,csak ismeretlen márka tehát nem phillips vagy egy delonghi olajsütő ezért tartottam tőle.

Cikk szuper lenne ha tudnék németül, de majd bebiggyesztem google fordítóba. Nálam nem porosodna amúgy, párom kedvenc körete a sültkrumpli így viszonylag gyakran van köretként és neki is jobban ízlik olajba sütve.

Köszi mindenkinek,ment a zöld !

2014. okt. 7. 11:04
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A pénzt is visszaadják, minden ceremónia nélkül.Én nem használok már olajsütőt, de mégis arra biztatlak, ha nálatok bevált, akkor nyugodtan vedd meg az aldist, és, ahogy már írtam szó nélkül visszaveszik/ visszatérítik az árát, ha neked nem vált be.
2014. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ügyet Lenke ***** válasza:
16%
Nálunk is gyakori köret a szalmakrumli, chips és pont ezért gondolkozom, hogy csak erre a célra kellene vegyek egyet, nem drágát, de csak valami megbízhatót. Majd keresek valamit, mert itt Aldi nincs...
2014. okt. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hauser illetve hausmeistert nem ajánlom,tapasztalat :))

ilyenem volt:


[link]


na ez aztán csoda szét nem esett,lötyögött az egész meg mire ennyi olaj felmelegedett,de inkább összeszerelési problémák voltak vele nagyon instabil,tetőt nem szabad rárakni aminek hála tiszta olajpöttyös lett valahol a festett konyhám.

Aztán ilyet vettem magánszemélytől:


[link]


ez meg egyszerűen nem melegedett fel normálisan, undorító volt ahogy a krumpli nem ropogós volt hanem olajba úszva szétfőtt fúj..

Legjobb a delonghi volt csak hát köszi 30 rugó.

Kivehető tartály fontos tisztítás miatt.

2014. okt. 7. 13:49
 10/12 MeaBea válasza:
100%

Ilyen olajsütő nincs, de Aldiból vettünk már jópár háztartási gépet. (mikró, kenyérpirító, stb). Mind jól bírja és mindegyik 3 év a garancia - ennyit ismert márkákra se adnak alapból. Általánosságban mondhatom, hogy nagyon megéri minden amit onnan vettünk, egyetlen egyszer vittünk vissza csak egy műszaki cikket, lényegében kérdés nélkül adják vissza a pénzt, nem kell levásárolni se.


Nyilván egy 13ezer forintos terméktől ne várj olyan minőséget ami márkásban 30ezer de nem is hauser vagy tesco gazdaságos szinten lévő az Aldis.

2014. okt. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!