Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 30 főre kell főznöm jövő...

30 főre kell főznöm jövő héten, de mit csináljak, ami ennyi embernél nem annyira megterhelő előkészülni vele és laktató?

Figyelt kérdés
Az arányokra is kíváncsi lennék, hogy ha pl mindenkire 2 db rántott húst számolok az elég?
2014. okt. 14. 09:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

Hogy érted, hogy mindenki egyfélét? Mindenki 1ételt vagy mindenki ugyan azt a levest és főételt. Semmi se megterhelő abban, ha 30 emberre főzöl. Marhapörkölt + valami töltött tekercs karajból (mondjuk sima tűzhelyen ezt nem ajánlom).

Esetleg egy jó bolognai házi szószból és olyan húsból amit te darálsz. Egy sajtmártásos csirke is elkészül kb 30perc alatt. Currys ananászos csirke.


Felsoroltam jó párat. Én talán Borsos tokányt és szalonnával tűzdelt mézes karajt készítenék,emellé egy carbonara pennét azoknak akik nem szeretik a húst. Előkészületekkel együtt 3óra alatt az egész megoldható.

2014. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Senki nem várhatja el, hogy harminc emberre egy ember főzzön. Csináljatok batyus bált. Mindenki hoz egy jó adag kaját, sütit stb és leteszi az asztalra. Te kiteszel egy csomó tányért, lehetőleg eldobhatósat, és kész. Senki nem a sajátját fogja enni, meglátod.
2014. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon jót írtál! Lehet ez lesz!
2014. okt. 14. 15:44
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
Jjja:) "Ha jöttök lesztek, ha hoztok esztek " Anyósom kedvenc mondása volt...
2014. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
Székelykáposzta, rizses hús, tarhonyás hús, stefánia vagdalt, brassói
2014. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha két féle ételt is szeretnél, akkor én is a toros-káposztát javaslom az egyiknek. És szeretem a kolbásszal töltött karajt, azt csak sütőzacskóban oda kell tenni, és megsül magának...
2014. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!